Mining World Ukraine 2019

Провідні фахівці ДП «ДПІ «Кривбаспроект» взяли участь в міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної галузі України «MiningWorld Ukraine», яка 8-10 жовтня 2019 вперше проходила в Запоріжжі у виставковому центрі «Козак Палац».

Перенесення місця проведення виставки «MiningWorld Ukraine 2019» з Києва до Запоріжжя обумовлено високою концентрацією промислового потенціалу України в даному регіоні, а саме гірничодобувної, металургійної, енергетичної та машинобудівної промисловості і неодноразовими зверненнями постійних учасників виставки.

Відмітна особливість проведеної виставки – організація відвідування учасниками виставки найбільших підприємств ГМК України – ПрАТ «Запорізький ЗРК» та МК «Запоріжсталь».

У роботі виставки взяли участь провідні фахівці: лідируючих проектних інститутів; підприємств гірничодобувного і переробного комплексів з різних областей України; виробники і постачальники гірського устаткування і технологій; представники зарубіжних компаній.

Ефективність виставки забезпечена за рахунок високої організації і ділової програми, яка включала проведення конференцій, тематичних засідань фахівців і круглих столів, присвячених актуальним питанням підприємств ГМК України, що підтверджується позитивними відгуками учасників виставки, в тому числі представниками ДП «ДПІ« Кривбаспроект».

screenshot_2020-01-20-catalog_mining-2019_body_cover_pages