85 років розвитку ДП «ДПІ «Кривбаспроект»

27 грудня 2018 року Державне підприємство «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект» відзначив своє 85 річчя.
У святкуванні ювілею прийняли участь керівники та представники Обласної Ради, Криворізької міської та районних Рад, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, гірничодобувних підприємств, профільних учбових, науково-дослідних та проектних інститутів, фахівці та ветерани праці підприємства.
По проектам ДП «ДПІ «Кривбаспроект» збудовано та введено в експлуатацію десятки гірничодобувних підприємств з видобутку та переробки різних видів корисних копалин, реконструйовано сотні об’єктів промислового та цивільного призначення.
Пройшовши славний шлях свого становлення та розвитку, трудовий колектив зустрів своє 85 річчя стабільною та ефективною роботою і впевнений у тому, що і в подальшому спроможній вирішувати найскладніші завдання поточного та перспективного розвитку однієї з основних галузей промисловості, благоустрою нашого славного міста.
З нагоди 85-річчя за добросовісну та самовіддану творчу працю 132 фахівця ДП «ДПІ «Кривбаспроект» нагороджені почесними відзнаками, грамотами та подяками.
    Адміністрація ДП «ДПІ «Кривбаспроект» від щирого сердься вітає співробітників підприємства та ветеранів праці зі святом, бажає Вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя та благополуччя, творчого натхнення та інноваційних рішень.

100 101 102 105 106 107 108 109 110 111

 

title85