_

ДП «ДПІ «Кривбаспроект» прийняв участь у міжнародній виставці обладнання, спеціальної техніки і технологій з видобутку, збагачення і транспортування корисних копалин «MiningWorld Ukraine», яка проходила з 10 по 12 жовтня 2018 року у виставочному центрі «КиївЕкспоПлаза». В Україні це єдиний спеціалізований захід міжнародного рівня, присвячений гірничодобувній галузі.

В роботі виставки прийняли участь провідні іноземні і вітчизняні компанії, розробники і постачальники інноваційних технологій і обладнання, керівники підприємств, топ менеджери і провідні спеціалісти металургійних і гірничодобувних компаній і підприємств, проектних організацій і профільних ВНЗ, державних структур природоохоронного, геологічного і екологічного напрямків, охорони праці і гірничого нагляду.

ДП «ДПІ «Кривбаспроект» ознайомив учасників і гостей заходу з новими ефективними проектами і рішеннями, реалізованими в умовах гірничодобувних підприємств, з основними напрямками ділового співробітництва у сфері наукових, інженерних вишукувань і проектних робіт з видобутку, переробки і комплексного використання мінеральної сировини.

ДП «ДПІ «Кривбаспроект» дякує керівникам і менеджерам виставки «MiningWorldUkraine» за високу організацію і технічний рівень заходу і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

diplom

1 3 4 5 6 7

2dcd4f77-d0ba-4f26-b697-396e8e44128a_cr